Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
2-slaapkamer Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia Praia Grande ligt in de Canto do Forte wijk van Praia Grande, op afstand van 6 km van de Biquinha de Anchieta en biedt ruimte aan maximaal 7 gasten. Bij dit appartement is Wi-Fi en een privéparkeerplaats beschikbaar.
Het 2-badkamer appartement is net om de hoek bij het Praia do Forte gelegen. Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia ligt binnen 10 rijden van het Park en Spel in Praia Grande. De accommodatie ligt op 7 km van het Parque Cultural Vila de Sao Vicente.
Om uw comfort te garanderen is er een douche in het appartement. Je vindt er ook een droger.
Maaltijden kunnen worden bereid in een keuken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Lar Espirita Paz e Amor1130 km
- Planeta Doce1220 km
- Praia do Boqueirao1129 km
- Grupo Espirita Uniao960 km
- Fraternidade Espirita Nosso Lar1553 km
- Nelson Mandela1554 km
- Praia do Forte76 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas70 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Droger
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia?
Gasten van Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Biquinha de Anchieta, op 6 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Parque Cultural Vila de Sao Vicente (7 km) en het Park en Spel (3 km). - ❓
Hoe ver is het stadscentrum van Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia?
Het duurt 15 minuten lopen om van Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia naar het stadscentrum te komen. - ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia?
Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia heeft een privéparkeerplaats. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Apartamento Impecavel A Uma Esquina Da Praia verblijven. - ❓
Biedt het appartement voorzieningen voor personen die voor zaken reizen?
Het appartement zorgt ervoor dat zakenreizigers toegang hebben tot verschillende faciliteiten, waaronder een bureau.